Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Garanti ve İade Koşulları

 

 • 1. İademi nasıl yapacağım?

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. İade etmek istediğiniz ürün / ürünleri tüm aksesuarları ve orjinal kutusu, faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

6502 sayılı Tüketicinin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereğince alıcı, satın aldığı ürünü teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilir. Ürün tesliminden sonra 3 Gün içerisinde İade ve Değişim talebinizi bildirmeniz gerekir. 

*Eğer ödeme tipi Kapıda Nakit Ödeme ise IBAN numaranızı müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır. Eğer iade formu eksik ya da doldurulmamışsa iade geçersiz sayılır.
*Eğer ödeme tipi Kapıda Nakit  ile ödeme ise. Kapıda Nakit  ile ödeme iadelerinde ödeme yaptığınıza dair slip görüntüsü ya da ödeme yaptığınız kartınızın ilk ve son dört numarası müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır.

 • İadeniz öncelikle müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.
 • İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir.

 

 • 3. Ürünü nasıl değistireceğim?

Sitemizden alınan ürünlerde hasarlı olması durumunda ücretsiz değişiklik yapılabilmektedir. Farklı bir ürün ile değişim yapılmak istenirse ürünlerin güncel fiyatları üzerinden değişim işlemi yapılacaktır. Hatasız olarak teslim alınan ürün ile ilgili tercihi değişimlerde KARGO ÜCRETİ  müşteri tarafından karşılanacaktır.

 • 4. Siparişimi iptal edebilir miyim?

 • Sipariş durumu "Hazırlanıyor" konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak veya İnternet Sitemizin HESABIM > SİPARİŞLERİM bölümenden listeyerek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.
 •  
 • 5. Hangi Ürünler İade Edilemez?

Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ve programlar DVD, VCD, CD ve kasetler, kırtasiye malzemeleri ambalajı ve ürün koruma bandının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İç giyim, mayo ve bikini ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmenlik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına Ayakkabılarınızı ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz. Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.

 • 6. Kapıda nakit ödeme?

Alışveriş tutarınıza kargo firması tarafından talep edilen 10 TL kapıda ödeme ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 • 1- Kapıda ödeme 2000 TL ve altı tutarda oluşturulan siparişlerde geçerlidir.
 • 2- Kapıda ödeme seçeneğiyle alınan ürünlerin iadesi  iade adresimize gönderilerek yapılabilir.
 • 3- Kapıda ödeme ile alınan ürünlerin iade etmek ve tutarının banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.
 • 4- İade işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur, faturasız iade kabul edilmemektedir.

Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş