Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Kullanım Koşulları

 

İnternet sitemizdeki Kullanım Koşulları bölümünü dikkatle incelemenizi rica ederiz. 

İnternet Sitesi Kullanım Koşulları
Bu Site'yi ziyaret ederek, bu dokümanda bulunan koşulları kabul etmektesiniz. Site kullanım koşulları düzenli aralıklarla değiştirilebilir; bu yüzden lütfen bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol ediniz. Zira Site'yi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Site hakkında doğru ve zamanında bilgi vermek için gereken her türlü çaba tarafımızca gösterilmektedir. Yine de burada verilen bilgilerin her zaman güncel olduğu veya sitenin her türlü bilgiyi içerdiği düşünülmemelidir.

Güvenlik Kuralları
Bu internet sitesi herkese açıktır. Bireysel üyeler için verilen hizmetler, ilgili bölümde aksi belirtilmediği sürece, kesinlikle ücretsizdir. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda, 
- Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda, 
- Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,
- Diğer üyelerin bilgilerine ve Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda, 
- Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda, 
- Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda, 
- Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

Telif Hakkı ve Marka
Aksi belirtilmediği sürece, bu İnternet sitesindeki içeriklerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde başka şahıslara ait telif hakkı, marka, patent ve/veya diğer fikri ve sınaî mülkiyetler şeklinde korunmaktadır.

Kişisel Kullanım
Bu Site'deki içeriklerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. Siz de bu Site’yi kullanarak, bu internet sitesinin içindekileri internet sitesi yöneticisinden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtmamayı, yayınlamamayı, aktarmamayı, değiştirmemeyi, sergilememeyi veya bunlara dayanan eserler yapmamayı ve/veya kullanmamayı kabul etmektesiniz. 

Bu internet sitesindeki malzemelerin tarafınızca izinsiz kullanımından dolayı internet sitesinin uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanı tazmin etmeyi itirazsız kabul etmektesiniz. 

Bu internet sitesinde belirlenen/belirlenecek amaçlar dışında, kullanıcı tarafından üyelik hesabının gerek internet sitesine gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya İnternet sitesinin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde, internet sitesi yöneticileri kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. 

Üyelik
Üyelik formu doldurarak Site’mize üye olabilirsiniz. Belirtilmelidir ki; Site Yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir ve/veya üyeyi, üyelikten çıkartabilir.

Bildirim ve Sunumlar
Yaptığınız sunumların içeriğinden tek başınıza sorumlu olduğunuzu, olmaya devam edeceğinizi ve kanunlara aykırı, küçük düşürücü, taciz edici veya müstehcen olan malzemeler sunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesine telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dâhil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.

Bu internet sitesine sunduğunuz malzemelerin tamamına ilişkin olarak bunları kullanma, çoğaltma, değiştirme, sergileme, aktarma, uygulama, yayınlama, çevirme, bunlardan çalışma türetme ve bunları şu anda bilinen veya daha sonra geliştirilecek herhangi bir dağıtım, aktarma ve gösterme aracı veya yöntemi ile dağıtma hak ve lisansının herhangi bir ‘royalti’ ücreti ödemeksizin ve gayrı münhasır şekilde tarafımıza verdiğinizi kabul etmektesiniz. Ayrıca “manevi haklardan” da feragat ettiğinizi garanti etmektesiniz.

Ayrıca, bir başkasının gizlilik hakkını ya da telif haklarını ya da ticari markalarını veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ve bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dâhil olmak üzere, sahibinden ya da hak sahibi kişi ya da kuruluştan önceden izin almaksızın başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzeme kullanamazsınız.

Site Yönetimi bildirim ve sunumlar üzerinde denetim yapmak, yayınlayıp, yayınlamama kararlarını vermek ve herhangi bir neden göstermeksizin bildirim ve sunumları yayından kaldırmak haklarına sahiptir.

Bağlantılı Siteler
Bu Site'de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak Site Yönetimi herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kredi Kartı ile Taksitli Alışveriş